O firmě

Vítáme vás v zakázkovém TRUHLÁŘSTVÍ FUTO!
Zakázkové truhlářství Plzeň – FUTO je český výrobce kvalitního nábytku. Naše truhlářství se nachází v Plzeňském kraji, přesněji řečeno: sídlo našeho truhlářství je ve Vejprnicích, provozovna truhlářství je v Plzni, na Nové Hospodě, v areálu ESSPE. Truhlářství Plzeň – FUTO se nachází v blízkosti okolních plzeňských částí a obcí, jako jsou Plzeň – Skvrňany, Plzeň – Nová Hospoda, Tlučná, Nýřany, Líně, Křimice, atd.

Naše přednosti

  • zpracování grafických 3D návrhů
  • zpracování technických výkresů v programu AUTOCAD
  • poradenská činnost v oblasti výroby truhlářských výrobků a použitých materiálů
  • originální a nápaditá řešení splňující očekávání našich zákazníků
  • praxe v oboru 12 let
  • bohaté zkušenosti díky rozmanitosti a četnosti realizovaných zakázek
  • moderní vybavení truhlářské dílny – nejmodernější stroje značky FELDER
  • velký podíl ruční práce, která dodává výrobkům jejich originalitu a stylovost
  • zaměření nejen na dodržení termínu realizace zakázky, ale především na kvalitu provedení
  • dostupnost 7 dní v týdnu

 

Profil firmy

Truhlářství FUTO se zpočátku zabývalo především výrobou stylového nábytku z masivního dřeva, o čemž svědčí i velká část fotografií prezentovaných v naší fotogalerii. V současnosti se naše zakázkové truhlářství Plzeň specializuje nejen na výrobu originálního masivního nábytku, ale také na výrobu zcela moderních interiérových prvků. Původní výrobní program jsme tedy postupem času podstatně rozšířili. V sortimentu truhlářství Plzeň můžete nyní najít moderní kuchyňské linky, vestavěné skříně na míru, nábytek do dětských pokojů, ložnic, skříně, skříňky, komody, prádelníky, knihovny, postele, konferenční stolky, jídelní stoly, vnitřní dveře, obkládaná schodiště, pergoly, zahradní domky, chaty, altány, přístřešky, venkovní nábytek, dřevěná stání pro automobily, balkónová zábradlí, plotová pole a další sortiment, který vás jen napadne.

 

Výrobní technologie

Na naše truhlářské výrobky používáme různé druhy dřevěných materiálů – masiv, lamino, dýhu, vždy však ve vysoké kvalitě. Součástí zakázky v masivním provedení nebo dýze je i tónování do požadovaného odstínu. Samozřejmě nabízíme i možnost kombinace dřeva, lamina a dýhy s kovem, sklem či dalšími vámi požadovanými prvky. Naše truhlářská dílna je vybavena nejmodernějšími stroji značky FELDER, které zajistí přesnost a pečlivost při výrobě vaší zakázky. Na druhou stranu je však moderní výroba nábytku doplněna velkým podílem ruční práce. Právě ruční práce dodává výrobkům jejich originalitu a jedinečný stylový vzhled.

 

Pracovní postupy

Pokud se rozhodnete spolupracovat s naším zakázkovým truhlářstvím, budeme se snažit splnit váš požadavek v nejkratším možném termínu, avšak nikdy na úkor snížení kvality. V případě vašeho zájmu za vámi přijedeme, prokonzultujeme vaše přání a představy, zaměříme si vše potřebné, zhotovíme technický výkres, v případě kuchyňských linek zpracujeme 3D grafický návrh a vypracujeme vám zdarma cenovou nabídku. V případě vašeho zájmu o zhotovení zakázky ji v co nejkratším termínu a v co nejvyšší kvalitě vyrobíme, povrchově upravíme, zkompletujeme, dodáme a smontujeme na místě určení. Vždy ručíme za kvalitu a práci, kterou odvedeme!

 

Firemní motto

Vyrábíme jen takový nábytek, který zpříjemní vaši domácnost a dodá jí jedinečnou stylovost nebo naopak velmi moderní ráz. Jakému stylu dáváte přednost, už záleží jenom na vás. My umíme obojí!

Jakýkoliv váš požadavek je pro nás výzvou. Proto nás neváhejte kdykoliv kontaktovat!

Podpořte nás na Facebooku!

Podívejte se také na prezentaci sortimentu Truhlářství FUTO na youtube nebo na náš fotoseriál Výroba kuchyně na míru. O kuchyních si můžete přečíst také náš nejnovější článek nazvaný Jak naplánovat kuchyni na míru?.

 

Zajímavosti

Chcete vědět více o naší výrobě? Přečtěte si tento zajímavý článek.

Nevíte, jaký materiál si pro výrobu svého nábytku zvolit? Poradíme v záložce Články.

Podívejte se na náš PR článek o kuchyních! Kde? Na stavebním portálu STAVBA-DOMU.CZ.

Zajímají vás aktuality z oboru? Tak si je přečtěte!